חמישה עסקים חדשים הצטרפו אלינו בשבועיים האחרונים, קראו עליהם, תכירו אותם – ולכו לבקר בהם, ללא הארנק! 🙂

Photo by Picsea on Unsplash

1. Coffe&Fashion
תכירו את Coffe&Fashion, בוטיק ייחודי לבנות הנוטף סטייל ושיק. בבוטיק אוספים בשבילכן את הפריטים הכי שווים גם מהארץ גם מחו״ל. הפריטים צעירים, עדכניים ומדוייקים, מתאימים לילדות ונערות בכל הגילאים. אל תפספסו 🙂

לינק לאפליקציה | לינק לפייסבוק

2. אילוף כלבים הגר פלדמן

אז מיהו חברו הטוב ביותר של האדם? אצל הגר אין בכלל ספק. הגר עוסקת באילוף כבר משנת 1996, מתמחה בסוגי כלבים רבים ושונים, מטפלת בבעיות התנהגות, כלבי בית ואפילו מעניקה שירותים למוסדות פרטיים וממשלתיים. ועכשיו אתם וחבריכם ההולכים על 4 יכולים להינות מהשירותים והמקצועיות שלה.

לינק לאפליקציה | לינק לפייסבוק

3. מרכול זול חמו

כולנו צריכים רשת מרכולים זולה, כזו שיכולה לסגור לנו פינה ולהאכיל אותנו ואת בני משפחתנו כשאנחנו לא מספיקים להגיע לכלום, לעשות שום דבר וכשהשגרה מונעת מאיתנו להשקיע במקרר ובתזונה זמן רב 🙂 ממרכוז זול חמו ניתן להזמין בטלפון ולקבל משלוח עד הבית, עם מחירים הוגנים ויחס חם – שווה לכם!

לינק לאפליקציה | לינק לפייסבוק

4. דגי ים התיכון

בדגי הים התיכון תוכלו למצוא מגוון רחב של דגים – המון סוגים, ובמגוון צורות הגשה, במחירים הוגנים והכל – טרי טרי טרי (ועוד קצת טרי, כבר אמרנו?). שירות לבבי וסחורה משובחת, לאוהבי הדגים, זו לגמרי הכתובת.

לינק לאפליקציה

5. מתוק וחצי

כי כולנו צריכים פיצוצייה בשלב כזה או אחר בחיים, בשנה, בחודש, בשבוע או ביום 🙂 אלכוהול, נשנושים, בלוני הליום, חטיפים, שתייה ועוד ועוד.. ניתן למצוא את הכל במחירים נוחים במתוק וחצי, בואו לבקר.

לינק לאפליקציה

 לינק לארנק הדיגיטלי ולרשימת העסקים המלאה