יום העצמאות הוא תמיד סיבה למסיבה. אמנם הכבישים פקוקים ובכל צומת מנסים למכור לנו דגל ובפארקים אין יותר מחצי מטר בלי משפחה שעושה על האש – אבל זו המדינה שלנו ואנחנו אוהבים אותה בכל מצב.

השנה חג העצמאות של המדינה עומד בסימן חדשנות, לכן בחרנו לספר לכם על ארבע עסקים וארבע יזמים שמסמלים עבורנו חדשנות, יצירה ועצמאות בעיר חיפה. ואם כבר מדברים על עצמאות וקום המדינה, קבלו כמה יזמים שהקימו עסק מדהים בעצמם:

דינג קינג | חנות גלישה

את דינג קינג הקים עומרי, שלאחר שנים של גלישה ועבודה בתחום בהוואי החליט להקים את דינג קינג בחיפה – גן עדן קטן לקהילת הגולשים של חיפה. עומרי מייצר גלשנים מאפס, משפץ ומוכר מלא מוצרים נלווים וכמובן נותן שירות מקצועי ואדיב.ֿ אם אתם בחיפה ורוצים לקנות גלשן או בדיוק נקרע לכם הליש, זה המקום בשבילכם.

כתובת: טרשנחובסקי 39, חיפה

לינק לאפליקציה | לינק לאתר

מאפיית לחם עיניים 

את לחם עיניים הקים עומרי, שלאחר קריירה ארוכה בתור מהנדס בחר ללכת אחר התשוקה שלו לאוכל ובריאות ולהקים מאפייה יחודית בשוק תלפיות המתעורר. לחם עיניים מוכרת לחם מחמצת ועוד מגוון מוצרי בריאות… כדאי לכם לבוא לטעום ולעל הדרך להכיר את עומרי – אנחנו כבר הכרנו.

כתובת: סירקין 21, חיפה

לינק לאפליקציה | לינק לפייסבוק

 

טובי 60

את טובי 60 כולם מכירים בחיפה, אבל למען אלו שלא, מדובר על משקה אלכוהולי ייחודי שפותח ומיוצר בחיפה (יצירה מקומית כבר אמרנו?) וכיום ניתן למצוא אותו בכל הארץ וגם במספר מדינות בעולם. אז אם אתם מתכננים לשתות משהו ביום העצמאות, אנחנו לגמרי ממליצים על טובי 60, אם כבר תוצרת מקומית – אז כבר שיהיה אלכוהול.. לחיים!

לינק לאתר

היינה | קיוסקפה

היינה קפה הוא הרבה יותר מעוד בית קפה. ניר שובר הבעלים, הקים בית קפה שיהווה מקום מפגש של כל אנשי השכונה, וכך יצר סביבו קהילה שלמה. ניר גם מבצע פעולות רבות למען העיר, ולמען העסקים הקטנים בפרט. חוץ מזה, נגלה לכם שניר עובד על חציית גבולות בית הקפה ומנסה לקדם ולעודד תושבים ועסקים קטנים – היישר מבית הנבחרים (בהצלחה!). בקיצור, מוזמנים בינתיים לקפה, לבוא להרגיש את הקסם.

כתובת: דרך הים 68, חיפה

לינק לאפליקציה | לינק לפייסבוק