יום העצמאות הוא תמיד סיבה למסיבה. אמנם הכבישים פקוקים ובכל צומת מנסים למכור לנו דגל ובפארקים אין יותר מחצי מטר בלי משפחה שעושה על האש – אבל זו המדינה שלנו ואנחנו אוהבים אותה בכל מצב.

והרי למי שאוהבים, צריך לחגוג! לכן אספנו לכם 4 מקומות מומלצים ואהובים עלינו במיוחד שבהם יהיה לכם הכי כיף להרים כוסית ולחגוג יום הולדת למדינה:

בירבזאר – מבשלת בירה מקומית ארצישראלית

אין דבר כזה יום אצמעות בלי בירה ישראלית. הבירבזאר היא חמארת בירות המציעה 100 סוגי בירות ישראליות, שישיות בהרכבה עצמית עם אופציה לקחת הביתה ותפריט של מנות שפשוט באות טוב עם אלכוהול. כל זה במחירים נוחים ואווירה קלילה של שישי בצהריים. הבירבזאר נולד כדי להפיץ את הבשורה הבירתית. או במילים שלהם – ״לא ננוח עד שיש לכל ישראלי וישראלית בירת בוטיק קרה ביד״.

כתובת:

ישכון 36 | לינק: בירבזאר כרמל

רמב״ם 1 | לינק: בירבזאר בסטה

זבולון 13 | לינק: בירבזאר לוינסקי

 

גגה בשוק

חובבים בשר? בר בשר שמח, בבעלותם של שני קצבים מנוסים המחזיקים בקצביות מצליחות שעד כה סיפקו את מרכולתם למסעדות אחרות. את הבשר מספקים הבעלים, ובמטבח ניצב את השף המיתולוגי גילי פפרמן (הבעלים של “גיליס בנמל”). תוכלו לבחור לאכול בחטף על הבר “משהו בפיתה” עם כוס בירה, לפתוח שולחן עם נתחי בשר למתקדמים או תבשיל אוסובוקו עסיסי לצד בקבוק יין. שמח כבר אמרנו?! 🙂

כתובת: חיים חבשוש 31

לינק לאפליקציה 

 

ראמה

ריח המנגלים לא עושה לכם את זה?! חובבים מושבעים של פחמימות וגבינה? גם אנחנו. לרגל יום העצמאות ה- 70 למדינת ישראל הראמה בר מפנקים אותנו במה שהם עושים הכי טוב- מסיבה! ב 18.4, ערב יום העצמאות הראמה משתלטים על הרחוב עם מסיבה מטורפת ופיצת שף משובחת. תכינו את הדגלים אנחנו כבר לקוחות קבועים במסיבת העצמאות הכי טובה בעיר. נתראה שם..

כתובת: קינג ג׳ורג׳ 38

לינק לאפלקיציה 

 

אלגריה- אוכל טבעוני

אחד הסממנים המובהקים ביותר של יום העצמאות שבא עלינו לטובה הוא כמובן ״על האש״. אנחנו כמובן לא רוצים לשבור את המסורת, להפך, מפרגנים לכם – אנחנו נשמח שכל אדם שרוצה למנגל, באשר הוא, יוכל לעשות זאת! גם אתם, חברינו הצמחונים או הטבעונים, אז רצינו לספר לכם על אלגריה – בית קפה ומעדניה בה תוכלו לקנות המבורגרים וקבבונים טבעונים, מחומרים מעולים שיעשו לכם שמחה בבטן וטוב בלב. אתם גם יכולים להזמין משלוח- רק אומרים.. בתאבון!

כתובת: אבן גבירול 165

לינק לאפליקציה