היום הוא יום סופר מרגש עבורנו, עבור הקהילות שלנו ועבור העסקים המקומיים בעיר.

ממש לפני כמה שעות, הנפקנו את המטבע הדיגיטלי הקהילתי החדש שלנו – מטבע קריפטו המבוסס על טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

מה זה מטבע קריפטו קהילתי?

קריפטו הוא קיצור למילה קריפטוגרפי. מטבע קריפטוגרפי הוא מטבע שנכתב בקוד מוצפן (נשמע כמו פרק בחסמבה לא?) והמטבע שאנחנו הנפקנו מבוסס על טכנולוגיית הבלוקצ’יין, אותה הטכנולוגיה עליה מבוסס מטבע ה’ביטקוין’ שאולי שמעתם עליו לאחרונה. מטבע הקריפטו הקהילתי, הוא מטבע “מבוזר” (שאינו שייך לאף גוף מרכזי כמו ממשלה) ויש לו ערך כספי משתנה שמושפע משמעותית מהיקף העסקאות שנעשות באמצעות אפליקציית Colu ומערבות את המטבע הקהילתי, אך גם משינויים בעולם הקריפטו.
בשונה ממטבעות אחרים, את המטבע שלנו אתם לא צריכים לקנות. תוכלו לקבל אותו כהטבה בכל רכישה באחד העסקים המקומיים המקבלים תשלום עם Colu. כלומר, עבור כל קניה שתבצעו, החל מהקפה של הבוקר ועד לבירה של הערב או כל מוצר אחר שנרכש מעסק שעובד עם Colu – תקבלו הטבה במטבע הקהילתי.

החזון שלנו הוא פיתוח קהילות שבהן ניתן להשתמש במטבעות הקהילתיים לרכישות יומיומיות שמבוצעות באמצעות האפליקציה, כך שבהמשך תוכלו להשתמש במטבעות הקהילתיים שנצברו לכם כהטבה, על מנת לבצע את הקניה הבאה!

איך מטבע קהילתי תומך בקהילות מקומיות?

מבלי לצלול יותר מדי לפרטים הטכניים, מטרת המטבע הקהילתי היא לאפשר לתושבים ולעסקים להשתמש בכסף ככלי שעוזר לקדם בעיות חברתיות – כלכליות בקהילה. המטבע הקהילתי הוא אבן דרך מאוד חשובה עבורנו ועבור הקהילות שלנו, משום שהוא תומך ומקדם באופן ישיר את החזון שלנו – לחזק כלכלות מקומיות. קהילה מקומית חזקה היא מקום בו עסקים קטנים ועצמאיים צומחים ומשגשגים, ותושבי אותה קהילה תומכים בעסקים אלו ורוצים לקדם את טובת הקהילה. על ידי כך שאנחנו מציעים הטבות במטבע הקהילתי עבור רכישות בעסקים מקומיים, אנחנו מעודדים יותר זרימה של כסף לעסקים הללו. עסקים קטנים הם עמוד השדרה של הקהילה ולכן פעילות מקומית מהסוג הזה מחזקת את הכלכלה המקומית. בנוסף, המטבע הקהילתי מעצים אתכם כחברי קהילה, דרך המטבע אתם יכולים לקחת חלק אמיתי בפעילות הכלכלית – חברתית בקהילה, וזה די הופך אתכם ל ‘בעלי עניין’ בכלכלה המקומית. ככל שתחזיקו יותר מטבעות קהילתיים,כך תוכלו להרגיש יותר מעורבים.

 

איך אני יכול להיות בין הראשונים שיקבלו את המטבע הקהילתי?

אנחנו מאפשרים לחלק מהמשתמשים שלנו להיות הראשונים שמקבלים את המטבע הקהילתי, עוד לפני שאנחנו מתחילים לחלק אותו כהטבה עבור רכישות בקהילה המקומית.

משתמשי Colu שיבצעו רכישות בסכום של 150 ש”ח ומעלה בשבועיים שבין ה-30.5 ועד ה- 13.06.18, יקבלו את המטבע הקהילתי באופן חד פעמי בהפקדה ישירה לתוך האפליקציה. בינינו, אין ספק שזו הזדמנות מדהימה להיות בין הראשונים שמקבלים מטבע קריפטוגרפי קהילתי בארץ (ובעולם למען האמת) ולהיות אחד החלוצים בקהילה שלכם. אתם מוזמנים לעקוב אחר סכום הרכישות שלכם במסך ‘History’ באפליקצייה, כך תוכלו לדעת אם אתם עומדים או קרובים לתנאי הסף כדי לקבל את המטבעות הקהילתיים.

⇐למעבר לאפליקציה וקבלת מטבע קהילתי

האווירה במשרד בימים האחרונים ממש מתחממת. אנחנו מתרגשים ומקווים שגם אתם! יש לנו עוד המון דברים מעניינים לספר לכם בנוגע למטבע הקהילתי – יהיו עוד פרטים בקרוב.

אם יש לכם שאלות או פידבק שאתם רוצים לשלוח לנו בנוגע למטבע הקהילתי, או אם אתם רוצים להיות שגרירים ולעזור לנו להפיץ את הבשורה, אתם מוזמנים לפנות אלינו cs@colu.com

אנחנו פה כדי לבנות קהילות מקומיות חזקות יותר, יחד אתכם ובזכותכם.

שלכם,

צוות Colu