כמובן שאי אפשר לסגור את השבוע בלי כמה עסקים חדשים שמצטרפים אלינו, אנחנו חושבים שהפעם תאהבו אותם במיוחד:

Conatus | קונטוס יוגה & יצירה

סטודיו ביתי, אינטימי ואישי לתרגול יוגה. יש גם סדנאות, הרצאות, טיפולים ויצירה להתפתחות אישית. הסדנאות והרצאות מפורסמות  בעמוד הפייסבוק.- אז שווה לעקוב 🙂 אה, וחשוב – אם יש לכם יוזמה או תוכן שבוער בכם להעביר, קונטוס יוגה יוכלו להיות הבית שלכם – ניתן להעביר הרצאות וסדנאות תוכן בחלל המשותף. אומרים בעיר שהיוגה היא כפי שמעולם לא חוויתם – מי בא? נמטסה..

כתובת: רחוב צריפין 20

לינק לאפליקציה

 

Kirkas | קרקס

אוכל טוב ואווירה שעושה שמח בלב -רכיבים טריים יומיום ומנות צבעוניות כמעט כמו האנשים שהקימו את המקום. קרקס הוא לא רק מסעדה, הוא מופע בידור שלם לאוהבים הטעמים, הצבעים והחיים הטובים.
ממש פינוק קולינרי מרענן בלב פלורנטין – בואו להתקרקס 🙂

כתובת: וושינגטון 25

 לינק לאפליקציה

 

Pimpinella | פימפינלה

חובבי האניס מבינכם, היי! אנחנו גם מקווים בשבילכם שאתם מכירים את פימפנלה וגם קצת מקווים שלא.. אם אתם מכירים, איזה כיף שיש לכם מקום לשתות בו משקאות אניסים חריפים וחצופים בליווי מנות דגים טריות ומעולות! אם אתם לא מכירים, איזה כיף לנו שאנחנו יכולים להכיר לכם אותו- ממליצים בחום!

כתובת: נחלת בנימין 115

לינק לאפליקציה

 

בזילי.קום פיצה | פלורנטין

סניף בזילי.קום הראשון הוקם איי שם בשנת 2000 (אבויי לי שזה כבר איי שם) ומאז התעופפו מספר בצקים באוויר והסתובבו כמה מגשים עם הבצק הדק והקריספי והשומשום בקצה, גם התוספות מגוונות ולא שגרתיות – תוכלו גם לבחור את התוספות בעצמכם ואפילו להחליף את רוטב העגבניות בפסטו.. מדהים לא?

כתובת: אבארבנל 45

לינק לאפליקציה