זוהי תקופה מרגשת עבורנו, מלאה בהתחלות חדשות ותהליכים בדרך להגשמת החזון שלנו כחברה, יצירת קהילה מקומית חזקה ויציבה, כזו שעסקים מקומיים ועצמאיים צומחים ומשגשגים בה. 

כידוע המשתמשים שלנו נהנים מהטבות בעת השימוש ב Colu, אותם אנו מעניקים כחלק מהרצון שלנו לעודד צריכה מקומית, להיות חלק פעיל בקהילה ולתמוך בעסקים מקומיים בארבעת הערים בהן אנו פועלים: ת״א, חיפה, לונדון וליברפול.

היום קהילת המשתמשים שלנו מונה מעל ל 150,000 משתמשים ובכל רכישה שלכם דרך Colu אתם תורמים משמעותית לגדילה ושגשוג של הכלכלה המקומית.
אנו מודים לכם על הדרך והאמונה בנו, ללא ספק לא יכולנו לעשות את זה בלעדיכם!

כחלק מהתהליכים הקרובים, חשוב לנו לעדכן שאנו עומדים לשנות את ההטבה שאנו מעניקים במעמד הטענת הארנק. כיום, על כל הטענה של הארנק ישנה תוספת קבועה של 10% מהסכום שטענתם בשקלים אותה אנחנו מממנים במטרה להעלות את החשיבות של קנייה מקומית, ובכדי שיחד איתכם נעזור לעסקים המקומיים לצמוח ולשגשג בכל קניה דרך Colu. החל מה 15/07, התוספת החדשה תעמוד על 5% מהסכום שטענתם בשקלים בכל הטענה של הארנק. בנוסף, גובה ההטבה על הזמנת חברים חדשים לאפליקציה תעמוד על 10 ש״ח, וגובה ההטבה ללקוחות חדשים במעמד הורדת האפליקציה גם תעמוד על 10 ש״ח. השינוי הינו צעד נוסף  בדרך למודל ההטבות החדש שלנו שייכנס לתוקף בעתיד הקרוב ובסופו של דבר יחליף לגמרי את מודל ההטבות הקיים, עם הכנסת מטבע הקריפטו הקהילתי לפעילות בארנק.

בשלב זה, בנוסף לתוספת של 5% (בשקלים) בהטענת הארנק, משתמשים שיבצעו רכישות ב Colu יוכלו לקבל הטבה בצורה של מטבעות קהילתיים. המטבעות הקהילתיים הם מטבעות קריפטוגרפים שהנפקנו במטרה לעודד פעילות כלכלית בקהילה. החזון שלנו הוא כי עם המטבעות שתצברו בארנק תוכלו בעתיד לקבל הטבות מעסקים הפועלים ברשת של קולו, ואף לבצע רכישות בעסקים שונים בעיר.

בחודש שעבר ביצענו השקה מוקדמת למטבע הקריפטו הקהילתי במהלכו כ 10,000 משתמשים כבר קיבלו מאיתנו מטבעות קהילתיים!

במילים אחרות, עדיין יהיה בונוס אטרקטיבי עבור הרכישות דרך Colu, אבל הערך האמיתי שכל אחד מקבל הוא הרבה יותר גדול, כיוון שאנו מתחילים לבנות יחד כלכלה מקומית עם קהילה חזקה שעומדת במרכזה.

יש לכם שאלות? בדיוק בשביל זה הכנו מקבץ מוכן של שאלות ותשובות ממש כאן.

מקווים שאתם מתרגשים, לפחות כמונו:)