למה אנחנו כל כך אוהבים לצאת מהבית ולעבוד או ללמוד מהבית קפה בשכונה?

בחוץ אין את הסחות הדעת שיש לנו בבית. אין את המיטה שמזמינה אותנו לשנ״צ, את הארון שבדיוק עכשיו אנחנו צריכים לסדר ואפילו לא צריך להכין לעצמינו אוכל. פשוט נזמין והוא כבר יגיע אלינו לשולחן :). מעבר לזה, מחקרים מראים שרעש רקע של בתי קפה דווקא עושה לנו טוב ועוזר להתרכז (יש אפילו אפליקציות שמדמות רעש של בתי קפה- גאונות!), וגם- סביבה חדשה מגרה לנו את המוח והופכת לדלק ליצירתיות שלנו.

אז החלטנו לצאת מהבית, לאן הולכים? קבלו 5 המלצות שוות במיוחד:

Java | ג׳אבה– בית קפה שטוף שמש במהלך היום שהופך לרסטו בר תוסס בערב. בג׳אבה תהנו מאוירה טרופית קלילה ולא מחייבת, תוכלו לבחור את אזור הישיבה שהכי מדבר אליכם: בשולחנות הרחבים והמוצלים בחוץ או בחדר הפרטי והממוזג בחלל הפנימי, שקט ואינטימי ללא הפרעות. אם אתם סטודנטים תשמחו לדעת שבכל תקופת מבחנים הג׳אבה מציע ריפיל על קפה (חם או קר) בהצגת תעודת סטודנט ללא הגבלה! שווה!

כתובת: בן יהודה 196

Eazy cafe | איזי קפה– פינה של שקט בצומת הרחובות ארלוזורוב ויהושוע בן נון. אם תעברו שם במהלך היום תוכלו להבחין בכמות הלפטופים והאנשים המרוכזים בכל שולחן. מקומות הישיבה ממוקמים בחוץ מתחת לעצים הגבוהים וגורמים לנו להרגיש לרגע בכפר ולא בעיר הגדולה. השירות הוא עצמי, מהיר ומלווה תמיד בחיוכים של העובדים. מזמינים בדלפק ומיד מתיישבים ומתחילים במלאכה.

כתובת: ארלוזורוב 76

הבימה | Loveat– הסניף המושלם לניתוק ושקט. Loveat היו הראשונים שהביאו לארץ את בשורת הקפה האורגני, כזה שישאיר אותנו ערניים ומרוכזים בשעות העבודה והלמידה. הסניף ממוקם בגן יעקב המופלא צמוד לסטימצקי, הוא קטן ואינטימי ומציע תפריט מגוון לאורך כל שעות היום.

כתובת: שד׳ תרס״ט 4

הנסיך הקטן– בית קפה קסום שהוא גם חנות ספרים. כשנכנסים לנסיך הקטן מגיעים למסדרון ארוך עמוס במדפי ספרים, לאורכו מגוון מקומות ישיבה ובסופו תמצאו מטבח קטן להזמנת סנדביצ׳ים, סלטים ומנות קלילות. אם תרצו אוירה פסטורלית יותר תוכלו לצאת לחצר הסודית והשקטה שמאחור ולאבד שם את תחושת הזמן בכיף.

כתובת: קינג ג׳ורג׳ 19

Misantrop | מיזנטרופ חלל עבודה– חלל עבודה אורבני. אם בכל זאת רועש לכם מדי בבית קפה ואתם רוצים מקום נטו ללמוד ולעבוד ללא הפרעות ובסביבה מחייבת, אז אנחנו ממליצים לכם להגיע דווקא לכאן. תוכלו לבחור בין שלושת חללי העבודה במקום: חלל מרכזי, מרפסת בר או חדר ישיבות. קפה איכותי, תה, מים ומיני תופינים – בחינם וללא הגבלה.

כתובת: שי״ר 6

למידה ועבודה מהנה 🙂