ט״ו באב הגיע איזה כיף!

חג האהבה העברי חל בשישי הקרוב וכמו כל חג זו סיבה לקבל מתנות והפתעות. הבחורות מחכות למארזים ופינוקים ורוב הבחורים…. שוכחים 🙂

אז הנה אנחנו כאן כדי לתת לכם תזכורת והפעם נעשה את חלוקת ההמלצות לפי רמת ההשקעה שמתאימה לכם.

לפניכם 5 קטגוריות לבן זוג הבסיסי, המשופר, המתקדם, המתקדם פלוס ולתותח!

יאלה מתחילים….

בסיסי:

אתם בתחילת הקשר או שאתה פשוט רוצה להנמיך צפיות. אבל עדיין, אתה רוצה להראות שזכרת ולכן תפתיע עם זר מפנק מחנות הפרחים Sayarat. אין בחורה שלא אוהבת פרחים. זה מריח טוב, זה רומנטי, זה מקשט את הבית, מעביר את הכוונה ולבסוף זה ״נעלם״ ותוכל לשכוח מזה עד החג הבא:).

בסיסי משופר:

אתה רוצה להראות שחשבת צעד נוסף קדימה ורצית שיהיה לה יום אהבה מתוק (כמוך) אז בנוסף לזר הוספת מארז שוקולדים מפנק של צ׳וקולטה חורב. זה ארוז יפה ומושקע ובינינו זה הכי יום האהבה!

מתקדם:

אתה בחור מתקדם ואתה מבין שעם פרחים ושוקולדים רק מתחילים את היום, אבל מה עם איזה בראנצ׳ שישי מפנק? תגיעו למילהאוס קפה, אין יותר רומנטי (וטעים) מארוחה זוגית שאחריה תוכלו להמשיך לטיול לאורך הטיילת המדהימה של בת גלים שעל שפת הים.

מתקדם פלוס:

דאגת לפרחים, שוקולדים ובראנצ׳, אבל תכלס אתם זוג שאוהב לשבור שיגרה וזו אחלה הזדמנות לבילוי קצת שונה. מה אתה אומר על להינעל בחדר יחד במשך שעה ולנסות לברוח ממנו? חדר הבריחה ״הג׳וב היווני״ יקח אתכם לחוויה יוונית, כייפית ומגניבה שתגרום לכם להתמכר לכל הקונספט של חדרי בריחה.

תותח זוגיות:

טוב שלום לך תותח :), אתה מבין שאם מפנקים אז כבר עד הסוף. את כל היום המטורף הזה אתם תסיימו בארוחת טעמים זוגית במסעדת השף הנמל 24. אוכל גורמה, עיצוב איטלקי כפרי ואוירה של שפע ויוקרה. טעים ומושקע למות.

מקווה שיצאתם תותחים ואם לא… יש לכם כמעט 7 חודשים להשתפר לכבוד הוולנטיינס- יום האהבה הבינלאומי שיחול בפברואר (כן כן יש את החג הזה פעמיים בשנה).

המון אהבה לכולם! נמסטה ♥